Kurz_siti_5
Navrh_bez_nazvu

Předprodej právě běží - uzavíráme 31.12.2023 - Kurz začíná 2.1.2024

Nauč se moji prodejní strategii, díky které jsem vydělala 1.000.000 Kč za rok prodejem handmade výrobků.

Povedu tě krok za krokem 14 týdenním srozumitelným programem, na jehož konci budeš mít vlastní kolekci a první velký prodej s mojí osobní podporou online.

Přijde ti to známé?

Narodilo se ti první dítě a najednou jsi zůstala sama doma s malým kojencem. Nějaký sociální život je v háji. Kamarádky se dál scházejí, ale bez tebe. Přátelé na tebe postupně zapomínají i když se samosebou zprvu snažili.

Každý se přišel podívat na miminko, ale pak zase odešel a ty zůstáváš sama. Celodenní péče o dítě je něco nač nejsi vůbec připravená. Cítíš se šťastná, ale taky cítíš dost frustrace a říkáš si taky:

”To budu dělat už teď jen tohle? To budu do konce života už jen utírat nosík, vstávat v noci k miminku, krmit, přebalovat?”

Pak se objevuje něco, co tě nadchne. Začneš vyrábět. Šít dětské utěráčky, muchláčky, hnízdečka, oblečení... Začneš se cítit zase ve hře.

photo_2023-11-16_14-29-15_2
4
Helca_231102-14_websize

Zkoušíš, co ti poradily kamarádky. Zakládáš si svoji stránku, pojmenuješ svoji značku a nahraješ první fotky tvých výrobků a čekáš nadšeně na odezvy a na první objednávky.

Ale čekáš hodinu, den a týden a nic.

Žádné objednávky. Zkusíš nakoupit jiné materiály, ušít něco dalšího. Zkusíš jiné výrobky. Hurá! první objednávka. Druhá!

Po pár měsících ale zjišťuješ, že objednávky sice sem tam přijdou, ale výdělek stále nepřichází žádný. Naopak se ti zvětšuje zásoba látek, neustále nakupuješ nové materiály a trávíš hodiny domlouváním se na objednávkách se zákazníky.

Začíná tě to frustrovat. Chceš nové etikety, to něco stojí a už to dotuješ ze svého. Podnikání nevydělalo zatím skoro nic, jen do toho vkládáš stále další a další peníze.

6
7_3013c9b8-9200-4ede-a0ba-4c6e26e6833e
Helca_231102-18_websize

Představuji ti tvoji novou cestu!

Osvoj si můj funkční systém prodeje

Díky němu jsem vydělala ročně více než 1.000.000 Kč.

Systémem prodeje tě provedu já osobně během 10 nabitých týdnů učení a praxe. Předám ti moje KNOW HOW

A za ruku tě provedu kompletním nastavením tvého handmade podnikání tak, že na konci kurzu budeš mít první kolekci LIVE a první prodeje za sebou.
29_464dc3bd-567d-44b7-9620-2ec14d0047a1
Helca_231102-10_websize
Chápu, že můžeš mít pochybnosti, tahle nová cesta se ti může zdát těžká. 

Ano je to težká a také náročná cesta plná uvědoměnít a nových vhledů. A proto touto cestou nejde každý. Proto všichni ostatní stále prodávají a budou prodávat tak, jak to dělají dodnes. 

Bez výdělku, stráví spoustu hodin prací na něčem, co nefunguje. Pak jim skončí mateřská a budou muset nastoupit zpět do práce. 

 Chceš aby byl tohle i tvůj příběh? Nebo pro sebe a svoji rodinu uděláš to nejdůležitější rozhodnutí a vrhneš se po hlavě do velké změny?
Helca_231102-11_websize

Můj příběh

Jmenuji se Helena a můj příběh začal totožně jako příběh většiny z vás. Narodilo se mi dítě a to převrátilo celý můj život vzhůru nohama.

Začala jsem tvořit nejprve s maminkou. Vymyslela jsem pro ni podnikání, kdy ona bude moci prodávat svoje výrobky online. Bohužel to ale skončilo tak, jako to skončí většině tvůrců. Žádné objednávky nechodily a když už tak to byl problém, protože máma neuměla udržet konzistentní vzhled výrobků.

Reklamace a nespokojení zákazníci. Nakonec jsem se maminkou rozešla v dobrém a šla si po svém. Po roce jsem si opět sedla ke stroji a tentokrát jsem to chtěla zkusit sama.

Šibabi 2.0

Nejprve jsem to zkusila jako většina tvůrců. Na instagramu, na Fleru, přidávala jsem prodejní příspěvky na Facebooku do skupin. Ale nejen, že jsem moc neprodala, ale taky jsem u toho trávila strašnýho času a začala jsem pochybovat.

Já jsem ale matka Lvice. A díky tomu, že už jsem v minulosti podnikala online, jsem to nevzdala a začala hledat.

Hledala jsem nějaké známky systému mezi úspěšnými tvůrci. Něco, co jsem dosud přehlédla a začala jsem se učit stylem pokus omyl.

Přesto jsem o měsíc později přišla s první kolekcí, kde byly jedny kaťata, jedny capáčky a slintáček s čelenkou.

photo_2023-11-16_14-29-11_a5b7485f-a21f-4beb-b022-3831389302a1
Helca_231102-02_websize

99 tisíc za den

Moje první kolekce vyvolala pozdvyžení a velký ohlas. Ačkoliv jsem měla asi 500 sledujících a žádnou databázi. Udělala jsem vše podle plánu a na konci kampaně, mé první a nedokonalé, jsem hleděla na výdělek 25.000 Kč na monitoru. Objednávkový systém e-shopu my hlásil celkem 45 objednávek a já jsem byla v sedmém nebi.

O 2 měsíce později jsem měla připravenou další kolekci. Očekávání bylo obrovské. Čekala jsem okolo 50 tisíc.

Ale konec dne hlásil 99.000 Kč a celkem 110 objednávek. Průměrná objednávka byla okolo 900 Kč.

Veliká změna ovšem nastala po odbavení objednávek. Nejen, že mi zůstaly skoro 2/3 z výdělku, ale měla jsem nachystáno na další spuštění.

A takhle pak vypadal celý následující rok s novým systémem

Navrh_bez_nazvu_1
Kurz_siti

Ale co když jsem to už zkoušela? Platila jsem i reklamu abych přivedla více lidí a stále neprodávám?

Chápu tuhle frustraci. Taky bych asi byla hodně unavená. Já mám oblíbenou takovou hlášku. “Víte, co je definice šílenství? Dělat tutéž věc stále dokola a očekávat pokaždé jiný výsledek”

Hned vysvětlím...

1. Pokud nezměníš systém samotného podnikání a neporozumíš základům, nepomůže ti nic změnit ani reklama na Facebooku. Akorát propálíš kredity.
2. Pokud máš nabídku, ve které si zákazník nedokáže vybrat a je zahlcený možnostmi, nepomůže ti nijak, když tam takových lidí pošleš jen víc. Docílíš jen toho, že jich bude víc zklamaných.
Helca_231102-19_websize
17
METODA_znazorneni

Představuji ti unikátní metodu

Helca_231102-16_websize_1

“Handmade selling Launch systém”

Co to je?

Tohle je systém konkrétních kroků a postupů, které tě za 14 týdnů naučí to, co by ti trvalo objevit roky!

Systém 8 modulů, díky kterým na konci absolvování programu máš první kolekci LIVE (to znamená že už prodáváš) ale navíc máš všechno v rukou a víš, jak pokračovat dál. Dokážeš to celé pak sama replikovat a vytářet další úspěšné kampaně!

Tento systém používají 
nejúspěšnější tvůrci v zahraničí.

Já jsem tento systém nevynalezla. Jen jsem mu dala tvary, jméno, konkrétní kroky a udělala jsem z něj systém, který je replikovatelný pro kohokoliv dalšího, kdo ho chce používat.

Tento systém a jeho neuvěřitlené výhody používají tvůrci v zemích, kde je handmade vysoce na úrovni. Najdete jej u tvůrců v Anglii, Neměcku, Finsku, Americe a Kanadě....

Tohle je tvoje nová příležitost uspět. Nová příležitost skutečně pochopit, jak prodávat svoje výrobky a to jednou pro vždy. Tohle se prostě už nezapomíná...

  • Přestaň neustále nakupovat hromady látek po metru a hledat místo, kam je dáš.

  • Přestaň neustále vymýšlet, co ušiješ, aby to tvoje zákazníky navnadilo a někdo něco koupil.

  • Už konečně přestaň plácat svůj drahocený čas při nesmyslném nabírání objednávek přes zprávy.

  • estaň konečně jednou provždy prokrastinovat na IG a FB a dávat tam “Něco” aby tam to něco aspoň bylo.
  • Začni nakupovat materiály chytře, za velkoobchodní ceny. Tedy za polovinu.

  • Začni tvořit perfektní nabídky snů, které si zákazníci skutečně oblíbí a budou je vyhlížet!

  • Začni nabírat objednávky chytřeji. Na e-shopu a pouze v určitý čas.

  • Začni na svých sítích efektivně prodávat. Vytvářej příspěvky, které vzbudí emoce a zájem. Řekni lidem co mají udělat.
KopienavrhuPrettyinPink35DIGITALPRODUCTMOCKUPS

Online kurz
 "Handmade Selling Launch systém"
Milionová strategie prodeje v handmade

14 týdenní intenzivní program, kde srozumitelně krok za krokem vytvoříš svoji první kolekci, prodáš ji a vyinkasuješ první peníze.

To vše mojí osobní podporou 1:1 v mastermind živých vysíláních každý týden.

23

Modul 1.

Vytvoř úchvatnou kolekci!

Díky tomuto zásadnímu modulu pochopíš tajemství úspěšných tvůrců. Navrhneš si kolekci produktů přesně sedících na potřeby tvého zákazníka.

Už žádné dohady o ceně. Tady se tvoří produkty, které tvoji zákazníci chtějí a jsou připraveni nakupovat.

Modul je nadupaný od shora dolů. Definujeme si konkrétního zákazníka. Jeho problémy a tužby. A napasujeme na něj tvoje produkty. Zde stavíme naprosté základy Pyramidy handmade podnikání pěkně na pevných základech.

Z tohoto modulu vyjdeš jedině s perfektní nabídkou!
2_5666c828-8ec1-4f7e-a3a1-0899c99b3dd3

Modul 2.

Mistr prezentace

Tento modul zboří tvoje obavy z prezentace. Výrobky na ušmudlaném starém chlupatém koberci? Fotky bez štávy? Ploché fotky, které jsou temné, bez výrazu? 

Tohle je modul, který ti tohle všechno vyžene z hlavy!

Naučíš se tajemství a jednoduché a velice účinné techniky focení a natáčení na mobil. Naučíš se dělat krásné a perfektní flat lay v domácím prostředí.

A co víc! V tomto modulu tě naučím navazovat spoluráce s profesionálními fotografy, kteří ti pomohou vyzdvyhnout nabídku zase o level výš!

Na konci modulu budeš umět vytvořit perfektní fotky a co je nejdůležitější, udělat je tak, abys oslovila dušičku tvého zákazníka tak, aby tomu rozuměl!

3_dbdf65c9-01bd-47a7-bcf8-493c08a9d802

Modul 3.

Psychologie prodeje

Pouze v tomto kurzu se naučíš to nejzásadnější, co nikde jinde nenajdeš! Používat kouzla! A že to jsou kouzla! Naučíš se velice účinnou strategii a taktiku prodeje, při které použijeme ty nejmocnější zbraně vlivu.

V tomto modulu nejen že vše pochopíš. Budeš nechápavě zírat, jaktože to ještě nevíš! Ale díky mojí osobní podpoře tohle vše uvedeš do praxe při Launchování své první kolekce!

A budeš koukat, jaké se dějí zázraky.
1_45554e21-099b-4a8e-bb94-f46fee7d0a82

Modul 4.

Stroj na objednávky

Sen se stal skutečností! 

Postavíš si vlastní e-shop na nejjednoduší, ale nejefektivnější platformě. Krok za krokem. Společně osedláme nejlepší a nejefektivnější platformu Shopify.

Krok za krokem nastavíme všechny důležité věci prodejního bodu a vyšperkujeme tak, že až přijdou zákazníci na první prodej, budou velice příjemně překvapení!

Tento modul nenajdeš v České republice nikde jinde jen u mne.
4_76ef3ce2-37d8-416b-98dd-31ff44168b02

Modul 5.

Den D

Nejzásadnější část kurzu je Den D.

Je to také krycí název největší námořní operace 2. světové války, kdy se 6. července 1944 vylodily spojenecké jednotky v Normandii okupované Němci.

Představ si tento den jako právě tento významný den v historii. A díky tomuto modulu budeš na svůj den D. perfektně připravena. Nazaskočí tě nic a naučíš se otevírat objednávky jako profík!

Nastavení obchodu? Timing? Správné načasování a perfektní prodejní trychtýř. Vše vrcholí tímto dnem. 
5_6d2d4784-455d-4af8-9c40-0f01f087be06

Modul 6.

Organizace na jedničku

Modul, který tě naučí to, co tě žádný kouč nenaučí. To, co tě žádný dostupný kurz v ČR či ve světě nenaučí. 

Jak správně sestavit časovou osu, jak si spočítat čas pro výrobu samotnou, rozvrhnout jej tak, aby na sebe jednotlivé procesy krásně navazovaly.

Naučíš se vybírat takové dodavatele, kteří do tvého systému sedí a vše časově naplánovat tak, aby vše sedlo jako "prdel na hrnec " a dokázala jsi svůj slib zákazníkovy včas a na jedničku splnit.


6_d797c22a-2b7d-40a9-abda-d4a83440db5e

Modul 7.

Nejlepší v obrátce

Výroba! 

Naučíš se zpracovat výrobu a množství objednávek za co nejkratší čas, ale stále tak, aby všichni zákazníci dostaly WOOOW objednávku a nedošlo k tomu, že se sníží kvalita.

Tento modul a část kurzu je nejdůležitější organizační trénink, který ti pomůže zkrotit chaos tvoření v dobře promazaný stroj.

Pochopíš, jak funguje obrátka. Nastavíš ji tak, aby vše pracovalo pro tebe a na konci obrátky byly reálně vydělané peníze skutečností a mohla jsi si jich konečně užívat.
7_1fd6f453-7013-4ae5-aa3e-60e9861d27ab

Modul 8.

Budoucnost

Tento modeul začíná tam, kde většina kurzů končí!

Ve většině programů dostaneš část vzorce. Ale zde ti ukážu, jak pokračovat a neztratit odvahu. Jak to vše automatizovat a jak si z celého systému vytvořit skutečně spolehlivou strategii.

Naplánujeme tvoji budoucnost, kde se už sama neztratíš!
8

Jsi připravena udělat změnu?

Tento program není pro každého. 
Pokud si myslíš, že to nějak zvládneš i sama, že nepotřebuješ prodávat tak, abys byla pánem svých financí. Pokud si myslíš, že to co děláš, tak nějak asi stačí. Pak tohle pro tebe není. 

Tento trénink je opravdu intenzivní GAME CHANGER a ty do toho musíš jít a dát do toho všechno.
Kurz_siti_2

Do programu přijmu maximálně 30 kurzistek

0+
Kurzistek uvnitř kurzu
30
32
31
33
Kurz_siti_3_a600d4aa-0517-4982-bf38-0c50d66b9b30

Nejčastější otázky k tréninku

Kdy začíná kurz?

Začátek kurzu je 2.1.2024. V den začátku kurzu obdržíš loginy do sekce kurzu, kde budeš mít všechny studijní materiály a kde bude kurz probíhat. Sekce je zabezpečená.

Jak dlouho potrvá kurz?

Potrvá 14 týdnů. Délka kurzu je stanovená tak, abyste pohodlně zvládly připravit první vstupní kolekci pro letní launch a připravili se na hlavní sezonu podzim, zimu už v novém režimu. To vše společně s mojí osobní podporou ve skupině a možnosí konzultovat v živých mastermindech každý týden.

Co když v tu dobu nemám čas? Můžu naskočit někdy jindy?

Tak to bohužel. Kurz otevřu jen jednou ročně. Vždy na začátku sezóny, aby se moje žákyně zvládly dobře připravit. Také jsem po celou dobu podporou a je to pro mě opravdu hodně náročné. Proto je jen jeden běh. Možnost naskočit pouze do konce měsíce prosince a poté začínáme kurz.

Co když onemocním, nebo budu rodit?

Pak v klidu domarodíš a nebo porodíš a přerušíš studium. Znovu se připojíš jakmile budeš ready. Kurz budeš mít přístupný celý rok.

Teprve začínám, je to pro mě?

Ano, jasně. I když nemáš vůbec nic, jen nápad, je to i pro tebe. Je to možná lepší, nebudeš mít zažité nefunkční stereotypy a špatné návyky.

Co když nemám ani IČO?

Stále se můžeš přidat a IČO si zařídíš při kurzu kdykoliv v průběhu. Budeš tomu muset obětovat nějaký čas a živnostenský list si prostě na úřadě vystát a vyřídit.

Co když už mám nějaké rozjeté podnikání a mám spoustu materiálu, mohu i tak naskočit?

Ano, určitě. V kurzu budeme probírat i podrobné prodejní taktiky, jak vyprodat nebo jak použít materiály, které právě máš "nasyslené", aby v nich neležely peníze a mohla jsi si je uvolnit pro další růst.

Jak bude probíhat podpora 1:1

Podporu budu dělat každému účastníkovi skrze Facebookovou skupinu, kde budu přítomná otázkám. Společně budeme procházet úkoly a úkony a motivovat se k jejich splnění. Ve skupině budou každý týden živé sloty pro tvoje otázky.

Společně budeme každý týden procházet pokroky v živých Mastermind vysílání.