Helca_231102-15_websize_34c3b582-dfc5-4868-96a4-fc5757ad0677

Chcete si vydělávat svojí tvorbou?

NAUČTE SE, JAK PRODÁVAT HANDMADE PRODUKTY

24.6 - 28.6. 2024

Dejte sbohem neustálému zkoušení nefunkčních tipů a rad a naučte se moji strategii, díky které začnete skutečně prodávat už za 30 dní!
 • Máte pocit, že ať vyrobíte cokoliv, nikdo nakonec nenakupuje? Jakoby vaše produkty byly úplně neviditelné?

 • Máte už nějaké výrobky, zkoušíte prodávat. Ale! Nemůžete přijít na to, co děláte špatně a proč nikdo vaše výrobky nechce nebo alespoň o ně není takový zájem, jaký jste čekali?

 • Jakoby snad vaše příspěvky na sítích nikoho nezajímaly? Nikdo na ně nereaguje, nekomentuje a hlavně, nikdo nenakupuje?

 • Za nějakou chvíli se musíte vrátit z mateřské zpět do zaměstnání ale vůbec se vám nechce? Zase ty pohledy, neustálé žádání o OSVČ na péči o vlastní dítě. Tohle u dál nechcete. Ale nevíte pořádně jak to uchopit, co udělat nejdřív, čím začít a čas pomalu ubíhá?

Tomuhle naprosto rozumím. Je těžké jít cestou, kterou neznáte, nikdo vás na ni nepřipravil, ve škole vás nikdo neučil, jak prodávat svoje výrobky, jak se uplatnit na trhu.

MŮJ RECEPT

Problém není v tom, že nemáte informace. Ale máte jich tolik, že nevíte, co udělat dříve. Jak postupovat, aby to dávalo smysl a netrvalo věky.

Představte si, že vám někdo dá "RECEPT", jak postupovat krok za krokem při plánování toho, co budete prodávat, ukáže vám "INGREDIENCE" - v tomto případě strategii, plánování, body krok za krokem, a vy to pak sami všechno dáte do pomyslného rendlíku a "ZAMÍCHÁTE" upečete a na konci toho všeho vám na účtě přistane 30, 40, 50 i 150.tis...

Wow, to je sen!

Ne, to je realita.
To já PRO VÁS umím udělat...

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

 • 1. RECEPT

  Vysvětlím vám, jak si sestavit profil ideálního zákazníka a jak nacházet produkty, o které mají lidé zájem a jsou připraveni za ně utratit svoje peníze. 
 • 2. INGREDIENCE

  Ukážu vám, jak postavit fungující handmade business na několika produktech bez skladu nebo počáteční nepřijatelné investice. Co potřebujete pro samoobslužný prodej, jaké nástroje používat pro nejefektivnější propagaci, jak pracovat se sociálními sítěmi, aby vám chodily objednávky jako na běžícím páse.
 • 3. ZAMÍCHAT

  Pochopíte, jak správně naplánovat prodejní kampaně, jak lanchovat nové produkty, ukazovat novinky a posílat zákazníky nakupovat. Konečně zjistíte, jak nejen prodávat, ale naplánovat vše tak, aby vám nechyběl materiál, nebyly zmatky v objednávkách a neztrácely jste čas tam, kde nemusíte.

Kdo pro vás připravil workshop?

Jsem handmade podnikatelka a mentorka tvůrkyň, které chtějí uspět ve světě handmade podnikání.

Provázím je světem handmade podnikání a učím je funkční STRATEGIE prodeje a a marketingu pomocí psychologie prodeje.

Na své cestě mentora jsem od minulého roku 2023. Proto o mě možná slyšíte prvně.

 • Podnikám již 6 let v handmade
 • Ušila jsem více než 5000 kousků
 • 89% zákaznic se ke mě pravidelně vracelo pro další nákup
 • Moje první podnikání vydělalo za 2 roky přes 6 milionů korun. 
 • Moje druhé podnikání, které provozuji dodnes v prvním roce existence překročilo hranici 2 milionů korun
 • Dnes mi generuje cca 150.000 tis /měsíčně 

Helena Lachowiczová
www.sibabi.cz
www.lachowiczova.cz

Helca_231102-06_websize

Co na moje workshopy říkají účastnice?

photo_2023-12-13_16-29-02_2
photo_2023-12-13_17-02-31_92fa921c-266a-403b-a6ef-565629c4151b
photo_2023-12-13_17-02-29_f72374ea-c638-45ec-9864-9ba1190b501d

Jak bude workshop probíhat?

 • Workshop je zdarma

  Start workshopu začíná 24.6 do 28.6.2024 a výzva bude probíhat ve Facebookové skupině. 
 • 1 videolekce denně

  Každý den ode mne ráno dostanete videolekci na dané téma a k ní úkoly pro samostnou práci. Znovu se potkáme ve skupině na následujícím živém vysílání.
 • Živé vysílání

  Každý den navečer bude ve skupině živé vysílání k tématu, kde si vás pozvu do rozhovoru face to face nebo společně vystoupíme s hostem a probereme téma do hloubky.

Pro koho to je vhodné?

Začátečnice

Tento workshop je rozhodně pro ty z vás, které o podnikání v handmade oborech teprve je  přemýšlejí a neumí si příliš představit, co je čeká, co to obnáší a brzdí je strach z neúspěchu, velikosti poplatků atd..


Majitelky značek

Rozhodně zvu všechny majitelky malých značek, které cítí, že potřebují nový vítr do plachet. Pokud vám váznou prodeje a už si nevíte rady, je tohle skvělý workshop i pro vás.

Různé obory

Nezáleží na tom, zda pletete svetry, šijete kabelky nebo třeba oblečení, vyrábíte náramky, náušnice nebo prodáváte třeba digitální produkty jako jsou různé omalovánky atd.

V tomto kurzu se dozvíte jasná pravidla pro budování úspěšné strategie platící pro všechny stejně.

Jdete do toho? Připravte se na velkou změnu!

Nakopněte svoje handmade podnikání
 se mnou a zakončete tento rok 
velkým úspěchem!