Zjisti, kde ti unikají peníze z prodeje
 HANDMADE výrobků
 a naceň je tak, aby jsi začal/a
 opravdu vydělávat

Většina začínajících ale i zkušených handmade tvůrců vůbec netuší, jak nastavit cenu výrobku. S mojí pomocí zjistíš, jak na to a začneš konečně vydělávat.
photo_2024-02-10_16-07-18

Nevíš, jak to celé spočítat? Matematika není kámoš? 

Vždycky jsi pracovala pro někoho a nemusela jsi řešit takové věci? Začala jsi s tvorbou, chceš prodávat kamarádkám ale netušíš, kolik si máš říct? Všude se píše o nějakého hodinovce, lidé na sociálních sítích se předhání, kdo je chystřejší, ale ty z toho máš akorát guláš v hlavě a netušíš, jak tu udělat , aby jsi taky něco vydělala?

Trápí tě:

 • Že prodáváš, ale peníze ti pokryjí tak tak nové materiály, na další platby zůstane jen tak tak, ale o žádném přivýdělku se fakt mluvit nedá?
 • Vyděláváš neustále jen na odvody, sociální pojištění a tvoje cesta do Egypta pořád jaksi nikde?
 • Máš pocit, že tohle vše je k ničemu Víc makáš než si užíváš pocitu dostatku, který mimochodem byl motivací k tomu, že jsi začala svoji tvorbu prodávat.
A nebo jsi na úplném začátku a chceš to mít správně už od startu?

Nejsi v tom sama, tohle se prostě děje

Buď v klidu.
Problémy v začátcích zaznamená 99% handmade podnikatelek a podnikatelů, kteří nemají žádné zkušennosti s podnikáním jako takovým. Nemáme se to jednoduše kde naučit. Ve škole určitě ne a v zaměstnání takov skill rozhodně nezískáte. Leda by vás to někdo naučit chtěl a chtěl vás zasvětit do tajů podnikání. Což se ale pravděpodobně nestane.

Co tedy s tím? Je několik možností, jak se naučit počítat cenu výrobků. 

První možností je brouzdat po internetu a číst chytré články od lidí, kteří s podnikáním nikdy žádnou reálnou zkušennosti neměli a jsou pouze najatými pisálky. 

Tahle možnost ale zabere strašnou spoustu času a ten prostě malý podnikatelé v handmade nemají.

Druhá možnost je nechat to být a doufat, že to bude nějak dobře. A třetí možnost je naučit se to správně za 1,20 minut čistého času a už to pak v budoucnu neřešit.
Helca_231102-17_websize

Představ si, že:

 • Konečně jsi dokončila svoji poslední kolekci výrobků, jednoduše si spočítáš náklady, jdeš je naházet do připravené tabulky, která ti automaticky vyhodí na konci procesu konečnou cenu. 

 • Představ si, že ti právě zdražil dodavatel komponenty a nebo se podražila spedička. Nebo jsi najmula výpomoc a neděláš si s tím hlavu, protože přesně víš, jak tohle spočítat, upravit ceny a bude ti to trvat přesně JEDEN KLIK v tabulce.

 • Představ si, že díky dobře nastaveným cenám máš v tomto měsíci vše zaplaceno už 10. dne a z každého dalšího prodeje už jdou peníze jen a jen do zisku. A že je před tebou ještě 20 dní prodejů. Co si koupíš? Kam pojedeš? Investuješ to někam?
Jakou tohle všecno pro tebe má NYNÍ CENU? Kdyby se tohle všechno stalo. Kolik bys za to teď hned zaplatila? 100.000 Kč?
Tohle jsou situace, které můžeš zažít, jakmile se naučíš počítat cenu správně. Není to snadné. Proto to nedělá každý. Ale lze se to naučit a já jsem vytvořila 1,20 minutový kurz, který tě to naučí NEPRŮSTŘELNĚ.
MinimalistWebsiteLaunchComputerMockupInstagramPost_2a4208cf-4720-4031-990a-1de61a02199d


Online kurz 💰

"NAUČ SE SPOČÍTAT CENU VÝROBKŮ SPRÁVNĚ S XML TABULKOU PRO JEDNODUCHÝ VÝPOČET NAVÍC"

$109.00 USD
Tax included.

 • 5 lekcí v celkové dotaci 1,20
 • Kurz probíhá online
 • Po úhradě ti na email dorazí přihlašovací loginy a můžeš začít studovat
 • Přístup ke kurzu je po 6 měsíců
 • 5 lekcí obsahující prezentace, které si můžeš stáhnout a uložit
 • XML tabulku, která ti pomůže vypočítat cenu rychle a efektivně

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ TRÉNINKEM PROŠLY?

Navrh_bez_nazvu_023713f3-64ae-4521-a449-7a8c6fb4dac0
Magdi Ballay -www.magdiballay.sk

Potácala som sa s tým pri mojej tvorbe a až po absolvovaní tohto kurzu som si vedela dať kompletne cenu mojich výrobkov dokopy

Kurz cenotvorby od Heleny Lachowiczovej mi doslova otvoril oči. Potácala som sa s tým pri mojej tvorbe a až po absolvovaní tohto kurzu som si vedela dať kompletne cenu mojich výrobkov dokopy. Hlavným pozitívom tohto kurzu bolo, že Helenka vedela komplexne vysvetli všetky aspekty cenotvorby. Predviedla to na konkrétnych príkladoch, ktoré boli zaujímavé a ľahko pochopiteľne. Vážim si jej osobný prístup a skúsenosti, s ktorými sa na kurze podelila. Za toto všetko Helenke veľmi pekne ďakujem a veľmi sa teším, že aj apsolvovanim tohto kurzu sa posúvam ďalej v mojom handmade podnikaní." Jenže ať jsem dělala co jsem chtěla, peníze z výroby a prodejů prostě doma nezůstávaly."

S TRÉNINKEM ZAČNEŠ HNED

Jakmile dokončíš platbu na platební bráně, navštívíš svůj E-MAIL a vyzvedneš si loginy do kurzu. Kurz je přímo zde v ČLENSKÉ SEKCI a můžeš začít ihned se studiem.

Pokud budeš někdy v průběhu studia potřebovat pomoci, jsem tu na emailu info@sibabi.cz téměř ihned připravena poradit. Ale ze zkušennosti vím, že kurz je tak dobře udělaný, že tě nic nezaskočí a vše dokážeš ihned převést do praxe.

TENTO TRÉNINK JE POUZE PRO HANDMADE TVŮRCE A NIKOLIV PRO DALŠÍ BUSSINES KOUČE

Navrh_bez_nazvu_9958ed4f-d61e-43bc-bf1e-c88561695a93
BEZPEČNÁ PLATBA

Používám světově uznávanou a spolehlivou platební bránu Shopify payments. Všechny platby máme 100% pod kontrolou.