Než si budeš moci stáhnout Ebooku, je nutné potvrdit tvoji emailovou adresu v emailu. 
 Poté bude trvat cca 5-10 minut než dorazí Ebook do tvé schránky. 

Ještě tu pro tebe něco mám 👇

Speciální nabídku jen do vypršení

Minimalist_Website_Launch_Computer_Mockup_Instagram_Post

Online kurz 💰

"NAUČ SE SPOČÍTAT CENU VÝROBKŮ SPRÁVNĚ S XML TABULKOU PRO JEDNODUCHÝ VÝPOČET NAVÍC"

Problémem číslo jedna v kolotoči neúspěchu bývá prakticky vždy správně naceněný výrobek. Jsme od malička vychováváni prodávat svůj čas a počítat tak svoje "člověkohodiny".

Když se pak dáváme na dráhu svobody a podnikání, máme v tom pěkný guláš! Počítáme si hodinovky, nevíme, co přesně tam dát.

No zkrátka masakr.
$22.00 USD
$109.00 USD
{price}% ušetříš

💰Nauč se počítat cenu jako podnikatelka

Co to znamená? Nepřemýšlej už jako zaměstnanec a získej úplně nový pohled na cenotvorbu.

Co se naučíš?
 • Na začátku kurzu se naučíš přemýšlet o nacenění úplně jinak Ne jako prodejce času - zaměstnanec, ale prodejce skillu - jako podnikatelka a tvůrce
 • Rozebereme si dopodrobna každou část ceny a ukážu ti příklady. Na nich se naučíš skutečně chápat cenotvorbu jako takovou
 • Spočítat si cenu produktu poprvé i když se ti změní nějaká proměnná - například se ti zdraží materiál nebo si najmeš výpomoc
K čemu ti to bude?

 • Představ si, že díky správně nastavené ceně výrobku, dokážeš skutečně vydělat na to, co potřebuješ zaplatit. Už nebudeš přemýšlet, čím to je, že tvoje příjmy z handmade podnikání nepokrývají tvoje výdaje i když prodáváš celkem dost
 • nebudeš přemýšlet nad tím, jestli náhodou neprodáváš moc draho a nebudeš mít nápinky slevňovat nebo naopak zdražovat.
 • Dokážeš se za svoji cenu postavit, protože víš, z čeho vzniká a víš, že jiná být nemůže.

Jak přesně kurz pomáhá?

Navrh_bez_nazvu_0704c470-ef4d-4f3a-8207-6ee1b901e425
Markéta Jelínková - www.makofka.cz

Po tom, co jsem shlédla kurz od Heleny jsem si uvědomila, že výsledná cena je prostě ta částka, kterou si MUSÍM říct, abych dosáhla svých cílů.

Kurz cenotvorby byl pro mé podnikání naprosto zásadní. Předtím jsem si cenu tak nějak vymyslela zhruba podle nákladů a něco si přidala, stejně to měl být "jen" přivýdělek a stejně mi připadalo, že je neúměrně vysoká. Po tom, co jsem shlédla kurz od Heleny jsem si uvědomila, že výsledná cena je prostě ta částka, kterou si MUSÍM říct, abych dosáhla svých cílů. 

A to není nic za co by se měl člověk stydět, je racionálně spočítaná a když by se někdo pozastavil, každou část mu můžu vysvětlit. To mi neskutečně zvedlo sebevědomí a už se nebojím svoje batůžky a kabelky, do kterých vkládám hodně energie, času a sebe, řádně ocenit
Navrh_bez_nazvu_cd580c08-8751-434f-b530-ec41d9cbfe22
Markéta Dokupilová

Až v tomto kurzu jsem se dozvěděla, jak primitivní můj způsob neceňování byl a proč nemohl fungovat

Před tím, než jsem absolvovala tento kurz, tak jsem naceňovala své produkty asi jako skoro každý z nás - Vypočítala jsem si, kolik mě cca stojí látka, no a k tomu si něco nasadila pro sebe za práci. Tak nějak od oka. 

Až v tomto kurzu jsem se dozvěděla, jak primitivní můj způsob neceňování byl a proč nemohl fungovat. Cena produktů se skládá z mnoha faktorů, které je potřeba do ceny zahrnout. 

Díky kurzu jsem si vytvořila tabulku všech mých produktů a už se s cenami nemusím trápit - Prostě změním jednu hodnotu v tabulce, vše se mi přepočítá a vypadne mi konečná cena. Díky!
Navrh_bez_nazvu_023713f3-64ae-4521-a449-7a8c6fb4dac0
Magdi Ballay -www.magdiballay.sk

Potácala som sa s tým pri mojej tvorbe a až po absolvovaní tohto kurzu som si vedela dať kompletne cenu mojich výrobkov dokopy

"Kurz cenotvorby od Heleny Lachowiczovej mi doslova otvoril oči. Potácala som sa s tým pri mojej tvorbe a až po absolvovaní tohto kurzu som si vedela dať kompletne cenu mojich výrobkov dokopy. Hlavným pozitívom tohto kurzu bolo, že Helenka vedela komplexne vysvetli všetky aspekty cenotvorby. Predviedla to na konkrétnych príkladoch, ktoré boli zaujímavé a ľahko pochopiteľne. Vážim si jej osobný prístup a skúsenosti, s ktorými sa na kurze podelila. 

Za toto všetko Helenke veľmi pekne ďakujem a veľmi sa teším, že aj apsolvovanim tohto kurzu sa posúvam ďalej v mojom handmade podnikaní."
Jenže ať jsem dělala co jsem chtěla, peníze z výroby a prodejů prostě doma nezůstávaly."
Navrh_bez_nazvu_7694676f-cc5f-493a-b097-c3c3893b5fb8
Jarmila Kinclová - www.mojetrdlo.sk

Cenotvorbu riešim odkedy som začala predávať

Prešla som si už mnohými kurzami a návodmi, ako najlepšie pristupovať k naceneniu produktov. 

Cenotvorbu riešim odkedy som začala predávať a nikdy som nebola nejak spokojná s cenou a nevedela som si ju dostatočne sama v sebe obhájiť. 

Raz sa mi zdala nízka, potom prehnane vysoká. No naceňovanie podľa Helenkinho kurzu je úplny game changer a celé mi to dáva asi najväčší zmysel. Ďakujem za kurz, už viem ako na to 

Kdo je lektorka Helena Lachowiczová?

Dobrý den. 

Moje jméno je Helena Lachowiczová a jsem autorkou projektu Šibabi, který jsem před léty založila pro svoji nemocnou mámu a po čase značku převzala sama a pod tímto jménem jsem tvořila dětské oblečení pro moje malé zákazníky.

Moje kolekce byly velice úspěšné. Díky systému, který jsem postupně sestavila, se na moje produkty doslova stály fronty. 

Moje sólo výroba později přerostla ve firmu a já si mohla užívat mateřství a rodinu plnými doušky. Dnes je to rok, co jsem otevřela prodej Online střihů a kurzů šití a od konce minulého roku pomáhám Handmade podnikatelkám na jejich cestě za úspěchem.

Jenže ať jsem dělala co jsem chtěla, peníze z výroby a prodejů prostě doma nezůstávaly."
Helena Lachowiczová
Navrh_bez_nazvu_65156716-3fb1-4620-b640-9ef612361f0a

Chceš se naučit počítat cenu správně a vydělat tak konečně zisk, který si zasloužíš?

Ano? Tak se poď podívat na detaily kurzu,
 který tě čeká.

Minimalist_Website_Launch_Computer_Mockup_Instagram_Post
 • 5 lekcí v celkové dotaci 1,20
 • Kurz probíhá online
 • Po úhradě ti na email dorazí přihlašovací loginy a můžeš začít studovat
 • Přístup ke kurzu je po 6 měsíců
 • 5 lekcí obsahující prezentace, které si můžeš stáhnout a uložit
 • XML tabulku, která ti pomůže vypočítat cenu rychle a efektivně