2

FACEBOOKOVÁ VÝZVA 2023

Máš svoje handmade podnikání? Šiješ na děti nebo vyrábíš doplňky? Šiješ psí obojky? A ztotožňuješ se s těmito situacemi, problémy?
  • Už nějakou dobu prodáváš, máš Instagram, jezdíš na trhy ale tvoje prodeje nejsou takové, aby tě a případně rodinu uživily. Pořád hledáš, co dělat lépe. Tuhle novinky. Tady točit reelska. Ale nic nezabírá. Máš strach, že se budeš muset po mateřské vrátit do práce a dítě poslat do mateřinky. A už se to blíží....
  • Teprve jsi začala s podnikáním nebo se teprve rozhlížíš. Čekáš až bude vše dokonalé, až budeš mít úplně všechno potřebné, protože nevíš, nemáš odpovědi a bojíš se začít. Čekáš až přijdou ti zákazníci sami, protože se marketingu bojíš, nevíš jak na něj. Neumíš prodávat a bojíš se že se ztrapníš. Že přijdou reklamace, že to nepůjde a neuživí tě to.  
  • Už máš eshop, máš profil, vyrábíš desítky - možná stovky produtků. Umíš toho strašně moc a stále hledáš nové a nové věci, co by zákazníci mohli chtít koupit. Jenže tvoje podnikání neroste, spíš stagnuje nebo postupně umírá. Jsi v zajetí kola slev a netušíš, co s tím udělat, aby ti to konečně začalo fungovat.

METODA_znazorneni

Právě pro tebe je 7 denní
 výzva na Facebooku jako dělaná!

Výzva startuje už 1.12.2023 v průběhu nebude možné již 
do výzvy vstupovat ani se na videa zpětně podívat

  • V sedmi dnech projdeš 6. výukovými lekcemi
  • Součástí výzvy je Pracovní sešit, kde si budeš moci svoje postřehy a postup pořádně zaznamenat
  • Všechno, co se naučíš můžeš ihned převést do praxe 
  • Vím, že 6 lekcí je málo na to, aby jsi skutečně dokázal/a vydělávat jako já. A proto na konci VÝZVY dostaneš nejlepší nabídku na spolupráci se mnou, která tě dovede k tvému vysněnému cíly krok za krokem

Přihlas se do 7 denní výzvy zdarma, kde formou WORKSHOPU budeme společně s MOJÍ osobní asistencí a vedením pracovat na změně tvého podnikání.

Dostaň se z bodu nula na 100%

100%
photo_2023-11-16_09-43-33_2_1b762fce-a505-4963-95f2-b3bde787207b

VŮBEC POPRVÉ ODHALÍM SVOJI STRATEGII PŘED PUBLIKEM!

Jmenuji se Helena Lachowiczová a jsem autorka a majitelka Šibabi.cz. Konstruktérka dětských střihů, podnikatelka a lektorka kurzů šití.

Před 5 lety jsem založila pro maminku, která trpěla psychickým onemocněním facebookovou skupinu pro prodej jejich výrobků. Po pár měsících jsem to ale vzdala, protože velký tlak na maminku zhoršoval její zdravotní stav.

Později jsem se k šití vrátila sama. Chtěla jsem zlepšit finanční situaci doma. Můj muž jezdil s rozvozovou službou a skoro nebyl doma. Já měla dvě malé děti. Přestala jsem fňukat, že nemám dost peněz a stát mi nic nedá a obula jsem se do toho.

Po několika měsících jsem vydělala při prvním otevření objednávek svých prvních 99 tisíc korun.

Druhé otevření už bylo někde okolo 200 tisíc korun. Poté jsem pravidelně otevírala objednávky kolekcí okolo 300 až 500 tisíc korun. 

Chceš už konečně přestat jen něco rozjíždět a začít opravdu podnikat? Chceš zůstat doma s dětmi a nemuset je posílat ve 2 letech do jesliček? Vydělat tolik co v práci a možná o DOST víc a zajet si na dovolenou? Třeba jen zprvu do Itálie ale pak už nemyslet na to, na co máte a jet tam, kam chcete?

Chceš si získat uznání rodiny, manžela, že to tvoje "šitíčko, vyráběníčko" taky umí vydělat peníz?

PŘIHLAS SE DO VÝZVY 
ZAČÍNÁME 1.12.2023