Helca_231102-04_websize_13f4d3ef-acc7-403e-8568-fa7c80a5a6f1

Naučím vás
prodávat  vaši tvorbu ONLINE 🎯

pomocí mé ověřené strategie a psychologie prodeje
4 denní workshop zdarma
24.6 - 28.6.2024

Nauč se prodávat svoji tvorbu jako profík

Pochop, jaké chyby právě teď děláš ve svém tvorbě. Zjistit, jak tě blokují v tom, abys mohla začít skutečně prodávat. Nakopej zadek pochybnostem a osvoj si moji strategii, díky které jsem vydělala za posledních 6 let více než 6.mil korun prodejem mé tvorby.
Navrh_bez_nazvu_3

Pomohu vám stát se 
úspěšným handmade tvůrcem 🎯

Jsem podnikatelka. Už několik let prodávám svoji tvorbu se 4. dětmi v zádech. A vím, že moje know how je velice dobré a pomáhá. To se prostě s klidem poplácám po rameni. I když to nemám ráda. Nejsem vševěd a rozhodně vám nemohu slíbit, že vyprodáte svoje výrobky za jediný večer. Ale jsem připravena vám slíbit, že se to stane určitě stane během prvního roku vašeho podnikání.

Příběhy úspěchů

Takhle září moje žákyně. Jsem mentorkou teprve krátce ale moje úspěšné žákyně jsou důkazem toho, že i vám dokážu pomoci rozjet váš business a naučit vás prodávat!

Nezáleží na tom, zda šijete, háčkujete, děláte samolepky, kreslíte na zakázku, vytváříte Know how kurzy...
ja

Kristýna Krejčí
www.titiprops.cz

Kristýna je nadanou newborn props rekvizitářkou. Její produkty zdobí ateliéry newborn fotografek a jsou součástí nezapomenutelných chvilek. Kristýna mimo jiné začala navrhovat i rekvizity na focení pro batolata a jejím velkým snem je být nejlepší českou newborn rekvizitářkou. Kristy absolvovala můj kurz a ujasnila si, kdo je její zákazník. Vytvořila svůj první eshop a začala vytvářet krásné a ucelené kolekce.
IMG_20230826_143914_480x480_18ab4f81-b31b-4ce6-a982-de4952008e20

Jarmila Kinclová
www.mojetrdlo.sk

Jarča je úžasná máma tří dětí a stojí za slovenskou značkou Mojetrdlo. Jarča navrhuje pro svoje malé zákazníky nápadité a zajímavé oblečení s krásnými vzory. 
V kurzu si ujasnila strategii prodeje a práci se zákazníky a přístup k marketingu. Začala pracovat na krásných ucelených kolekcích a její podnikání postupně krásně roste.
431536684_2088259164867156_5174195557720991435_n

Lenka Pokorná
www.lenapok.com

Lenička je úžasný člověk a tvůrkyně doplňků z merino vlny. Tvoří slušivé a zajímavé čelenky do vlasů, scranchies gumičky, náramky a další drobnosti, které vytváří radost jejím zákaznicím.
Lenka přišla do kurzu a neměla produkt, nevěděla jak se zaměřit a kam se ubírat. Neuměla ještě ani vytvářet produkty, které nakonec prodává. Přesto za 3 měsíce postavila funkční podnikání a těší se z prvních objednávek a pomalu roste.

Moje 
online programy 🎯

KopienavrhuPrettyinPink35DIGITALPRODUCTMOCKUPS_0ee7d409-ff79-4167-8221-2240dd8c3fb7

HANDMADE SELLING SYSTÉM

Můžeš se doslova přetrhnout, když někdo chce nějakou jinou barvu než máš v nabídce? Jasně! Proč nevyhovět. Máš doma nekonečnou žádku materiálů, ale nic z nich nevziká? Tolik peněz utracených za ležáky...

Máš toho po krk? Sociální sítě jsou k ničemu! Neustále se jen snažíš, fotíš jako ďas a čas v pytly a prodeje žádné...

Tak s tím je teď konec. Online kurz Handmade selling system není jen pro ořezávátka. Ale pro ženský, který to fakt myslí vážně a chtějí dosáhnout svých cílů a vydělat si pořádný peníze.

V kurzu tě naučím, jak vytvořit model podnikání založený na předprodejích. Jak nastavit systém, strategii, pochopit psychologii prodeje, která za tím stojí a vytvoříš si vlastní eshop!
V kurzu se naučíš, jak budovat důvěru, zaujetí a vytvářet kolem své značky komunitu.
573afa00-3580-4db7-96a8-aa0939db2c86

SPOČÍTEJ TO SPRÁVNĚ!

Prodáváš handmade produkty? A jak jsi je nacenila?

Často slýchám:" Podle konkurence, podle větších firem v oboru, podle menších firem v oboru, podle chuti, podle nálady, tipla jsem to od boku,"

Ženy moje. Něco vám povím.
Být tvůrčí je skvělé. Naučit se něco vyrobit, pak to zabalit a prodat někomu dalšímu. Pořád jakože dobrý.

Ale pokud ten zákazník má platit cenu, ktetou si cucáme z prstu, je to DOST NEFÉROVÝ obchod. A pak můžete být férový jak chcete. Pak můžete mít kolik titulů EKO, BIO a kdoví co, ale jakmile to spočítáte špatně, tak to není fér.

Naučím vás to spočítat. Tak, aby jste nemusely používat metodu "pojď na mě zboku!" a aby za vašimi výpočty byla jasná logika, která dá vašim výrobkům jasnou cenovku.